Skip to main content
search

Ook afgelopen jaar in september 2019 mochten onze juniors weer vertellen over Junior IOT bij onze jaarlijkse stand op de Eindhoven Maker Faire. En ook in 2020 doen we weer mee: Junior IOT op de Eindhoven Maker Faire 2020 | 26 & 27 september 2020

Dit jaar zijn er per dag drie momenten voor de bezoekers in de grote hallen: 10.00-12.00, 13.00-15.00 en 16.00-18.00. Het aantal bezoekers is nu een stuk minder, om ruimte te houden voor een verstandige afstand. Ook het aantal standhouders is minder dan vorig jaar, juist om de benodigde ruimte te kunnen maken.

Stichting Junior IOT

In 2020 wordt de Junior IOT deelname aan de makerfaire uitgevoerd door Stichting Junior IOT. Bij Stichting Junior IOT gaan jongeren iedere zaterdagmiddag samen aan de slag met solderen, programmeren, ontwerpen, 3D printen en meer, de programma’s die je herkent van Junior IOT Onderwijs op de scholen en evenementen.

We nemen, zoals altijd, weer allerlei werkspullen mee. Hiermee inspireren we de bezoekers om zelf ook de eerste stappen te zetten met onze technologie inspiratie. Solderen en electronia, Arduino en programmeren, en onze 3D printers gaan natuurlijk mee. We vertellen vol trots over onze projecten in- en naast het onderwijs, de GPS ballon tracker, de Robot Battle Challenge, en ons IOT sensor netwerk met de lantarenpalen.

Daarnaast vertellen we trots hoe we in onze strijd tegen corona inmiddels 10.000 spatmaskers hebben gemaakt. En we laten zien hoe onze inspiratie voor technologie verder is uitgegroeid naar een stichting.

Kom je bij ons kijken?

 

 

english:

Junior IOT is a junior co-creation space for technology in Alkmaar. Children help each other in soldering, building, programming, 3D printing and more.

Junior IOT – EMF 2020:

Junior IOT – EMF 2019 en etcetera:

bijzonder perspectief - rook bellenblaas

Close Menu